Nechaj si navrhnúť elegantné, minimalistické alebo veselé logo pre tvoj kreatívny obchodík či inú podnikateľskú činnosť, s nádychom jemnosti, čistoty a hravosti či elegancie 🙂

Venujem sa najmä návrhom loga a podnikateľskej identity, ale navrhovala som tiež rôzne plagáty, bannery, vizitky, billboardy, poukážky, svadobné oznámenia, obálky na zošity, etikety, časopisy či vizuály web stránok. Medzi moje najobľúbenejšie a najzaujímavejšie spolupráce patria návrhy kartičiek na scrapbooking a návrhy vzorov na potlač textílií. Čokoľvek by si potreboval/a, stačí napísať, uvidíme a dohodneme sa 🙂

Pre viac info a obrázkov stačí čítať ďalej 🙂

// AKO TO FUNGUJE

1. Vyplníš dotazník ohľadom grafiky, o ktorú máš záujem, dohodneme sa na termíne a cene a pošlem ti faktúru na platbu zálohy (30% z ceny, obsahuje zabookovanie termínu a prvé návrhy, záloha je nenávratná).

2.V deň dohodnutého termínu ti na základe vyplneného dotazníka a uhradenej faktúry pošlem 3 návrhy loga (2 návrhy pri grafike, ktorá obsahuje veľa textu). Je naozaj dôležité, aby bol dotazník vyplnený čo najdôslednejšie. Čím viac info a priložených obrázkov na grafiku v štýle, ktorý sa ti páči, tým lepšie. Je to jediný spôsob ako získať predstavu o tom, ako si tvoje nové logo/grafiku predstavuješ!

3.Ak sa ti návrhy páčia a chceš v spolupráci pokračovať, po úhrade zvyšnej časti sumy pracujeme počas nasledujúcich dvoch týždňov na ďalších úpravách (celkovo 4) vybraného návrhu (prípadne kombinácii viacerých návrhov). Počas týchto dvoch týždňov je pre mňa tvoja zákazka prioritná, mysli na to pri vyberaní termínu 😉 Na záver spolupráce posielam hotové súbory vo formátoch .png, .jpg, .pdf a .ai. Po odoslaní hotových súborov sa spolupráca považuje za ukončenú a ďalšie zásahy do grafiky sa pokladajú za nový návrh.

4.Ak to ani po vyčerpaní štyroch úprav nie je stále „ono“, ďalšie práce na návrhoch sú spoplatnené hodinovou sadzbou. Na rozsahu úprav a približnej sume sa vieme dohodnúť dopredu.

// SKÔR, NEŽ SA ROZHODNEŠ PRE GRAFIKU Z MOJEJ DIELNE

1.Je dôležité mať čo najjasnejšiu predstavu. V balíčku sú okrem prvých návrhov ešte ďalšie štyri úpravy. Po ich vyčerpaní sa na ďalšie úpravy účtuje hodinová sadzba. Najlepšie je teda už od začiatku pracovať s návrhmi, ktoré ti budú blízke.

2.Komunikácia prebieha výlučne formou emailov. Pri množstve zákazok je pre mňa dôležité mať všetko písomne a pokope, aby som sa k návrhom a pripomienkam mohla vrátiť vtedy, keď na nich budem pracovať.

3.Aby sa nám dobre spolupracovalo, je dôležité, aby predstava tvojho budúceho loga alebo inej grafiky bola približne v podobnom štýle ako moje práce – pastelové alebo elegantné farby, jednoduché tvary, „vzdušná“ grafika, akvarel, handmade nádych, ručne písaná kaligrafia. V opačnom prípade by to bol dosť náročný a zdĺhavý proces, preto zákazky, ktorých požiadavky budú mimo štýlu, v ktorom tvorím a pracujem, budem žiaľ musieť odmietnuť. Ak si ale v portfóliu našla/našiel „to svoje“, napíš mi! Budem sa tešiť na spoluprácu. 🙂

4.Spolupráca sa pokladá za ukončenú vo chvíli, keď vám mailom odošlem všetky hotové súbory. Starostlivo si ich uložte a zálohujte! Úpravy po odoslaní hotových súborov sa už pokladajú za nový návrh.

// KTO PRE VÁS TVORÍ

Volám sa Lucia a grafickým návrhom sa s menšou prestávkou venujem už piaty rok. Tvorila som pre firmy ako Jollity, Vanilkový obchod, LaPetit, Greg and Rich, Organizátorka, Papero Amo, May Lily, PURE, Bubulákovo, 50arches, KITnDO a mnoho ďalších.

V grafike som samouk, mám rada pastelové farby, kvetinové vzory, vidiecky štýl ale aj minimalizmus, nežný a čistý dizajn.

Po polročnej prestávke znovu začínam so zákazkovou grafikou a teším sa na nových zákazníkov a všetko pekné a kreatívne, čo nás spolu čaká 🙂

Stále si nenašla/nenašiel to, čo hľadáš? Potrebuješ ďalšie info alebo sa chceš spýtať na grafiku, o ktorej sa tu nepíše? Alebo máš nejaký špeciálny projekt na srdci a myslíš, že by som ti s ním vedela pomôct? Rada odpoviem na tvoje otázky 🙂