BLOG,  produkty

MODLITEBNÉ BALÍČKY

Projekt modlitebných balíčkov bol na počiatku celého Denníka jednej duše a prinášal mi veľkú radosť. Z istých dôvodov však po čase z ponuky zmizli, no už dávnejšie som začala uvažovať o možnosti ponúknuť ich v novej forme znova.

Asi viacerí viete, že posledný rok som začala záhradničiť. Stále viac mám rada aj prechádzky lesom, fascinujú ma kvety, vtáčky, zvuky a vône prírody, striedanie ročných období a krása v každom z nich. Čím som staršia, tým viac mi príroda a celé Božie stvorenie prirastá k srdcu. Túto lásku chcem postupne pretaviť aj do tvorby Denníka a začala som práve modlitebnými balíčkami.

Čo je to „modlitebný balíček?

Modlitebný balíček je kôpka vecí, ktoré ti majú pomôcť s modlitbou, potešiť a inšpirovať tvoje srdce, pozdvihnúť ducha k modlitbe a ku krásam Božieho stvorenia.

Čo balíček obsahuje?

Obsahuje zošity (jeden zošit na jeden mesiac), kde je každému dňu venovaná jedna stránka, na ktorej nájdeš evanjelium dňa (z rímsko-katolíckeho liturgického kalendára) a ďalšie info o dni (dátum, meniny, súradnice liturgických čítaní, názvy liturgických sviatkov). Zvyšok strany tvoria riadky na písanie vlastných modlitieb a zamyslení.
Okrem zošitov sú balíčkoch ďalšie veci a prekvapenia, ktoré sa vždy menia. Môže to byť print s obrázkom a citátom, semienka kvetov, pohľadnice, tašky, zápisníky… Mať fantáziu vo výbere a vymýšľaní obsahu balíčka mám najradšej!

Ako balíčky fungujú?

Modlitebný balíček sa dá zakúpiť na jedno ročné obdobie. Napríklad jarný balíček v roku 2022 vyšiel pre mesiace marec, apríl a máj. Do 20. februára – teda vždy do 20.-ho v predchádzajúcom mesiaci – sa dá balíček kúpiť v eshope. Množstvo balíčkov je však obmedzené, ak sa vypredajú skôr ako do 20.-ho, sú už žiaľ vypredané. Ja ich potom tvorím a pripravujem a na konci mesiaca odosielam, aby k vám prišli načas. 🙂

Balíčky nájdete v e-shope v ich vlastnej kategórii.
Nižšie nájdete fotografie balíčkov z predchádzajúcich rokov.
Najbližší letný modlitebný balíček si budete môcť objednávať od 2. mája.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *